Bez çanta fiyatları

Gelişen dünyasının en büyük problemi çevre sorunları, değişen hayat stilinin sonucu artan tüketimin sonuçları doğaya geri dönülmez hasarlar vermeye başladı. Tüketimin arması, üretimin bu hızlı tüketime yetişmeye çalışması sonucunda verimlilik esasında ürünler kullanmamız gerekli. Doğaya hızlı terk edilen kısa ömürlü ürünler yerine daha çok kullanım imkanı veren ve geri dönüşebilen ürünlerin tercihi bu olumsuz tabloda doğa için yapabileceklerimiziz başlangıcı kabul edilebilir. Üretim konumuz çevre dostu ambalajlarda önceliğimiz verimlilik esası ve geri dönüştürülmüş yada geri dönüştürülebilir malzeme ile üretim yapmak.

Birincil özelliği çevre dostu olmak olan ambalajlarımızda yoğunlukla PP ham made kullanmaktayız. Bunun yanında doğal koton ve özel kumaş alternatifleride ambalaj üretimimizde mümkün. Bez çanta fiyatları kullanılan ham made ile temelden ilişkili olduğu için kullanılacak kumaş maliyetleri etkilemektedir.

Geri dönüşümlü ve geri dönüştürülebilen PP ham made kullanarak patentli teknolojimiz ile ürettiğimiz ultrasonik kaynaklı bez çantalarımız sektörde maliyet ve kullanım analizi yapıldığında en verimli sonucu veren taşıma çantalarıdır. Netpak Ambalaj olarak, gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmaları sonucunda Uluslararası Patent ile belgelendirdiğimiz Ultrasonik Kaynaklı tela bez çantalar artık oldukça yaygın.

Uzun yıllardır kullanıla gelen ambalaj ürünlerinde artık aranılan birinci özellik çevre dostu olması. İşte bu noktada bez çanta en önemli taşıma ambalajı olarak karşımıza çıkıyor. Günlük kullanımda, taşıma çantaları hayatımızın içinde fark etmediğimiz yardımcılarımız. Bu uzun kullanım süreci, bez çantaların promosyon özelliğini ön plana çıkarmaktadır. Gelişen promosyon ambalaj talepleri ürün kullanımının hızla artmasını sağlamıştır. Bütünleşen ürün özellikleri ve kullanım reklam avantajı sektörünün gelişmesini sağlamıştır. Farklı üretim teknikleri ile maliyetleri düşürülmeye çalışılmıştır.

Bez çanta fiyatları, tela kumaş ( non woven ), jüt kumaş ( pp sentetik örme ), koton ( ham bez ) modellerine göre değişmektedir. En uygun maliyeti olan ürün ultrasonik kaynaklı tela çantadır.

Tela Bez Çanta Fiyatları

Çevreci bez çanta, renkli baskılar farklı bez çanta modelleri tercih edilen promosyon taşıma çantası olarak kullanılıyor. Bez poşetler, dokusuz örgüsüz kumaştan, koton ham bezden üretilebilir. Farklı kumaşlar üzerine farklı baskı yöntemleri uygulanabilmektedir. Flekso, ofset yada tekstil baskı yöntemleri ihtiyaca göre bez torbalar üzerine uygulanmaktadır. Marketler alışveriş sonrası kullanım için müşterilerine jüt yada nonwoven laminasyonlu çantaları sunmaktadır. Bu çantalar yapılan kaplama ile uzun ömürlü ve tekrarlı kullanıma uygundur. Alışverişlerde kullanılan çevreci çantalar tek kullanımlı taşıma çantalarının kullanımını azaltmakta, buda kaynak tüketimini ve doğaya terk edilen hammadde tüketimini azalttığı için çevre için olumlu etki yapmaktadır. Alışverişlerinizde, Jüt çanta kullanın doğaya dost kalın. Marketlerin diğer tercihi modernize file olarak adlandırılan, bez market poşetleri yine çevre için kullanılan alışveriş torbalarıdır. Alışverişlerden günlük hayatın her noktasında tercih ettiğiniz çevreci ürünler geleceğimiz için büyük önem taşımaktadır. Netpak Ambalaj olarak çevreci taşıma çantaları konusunda yeni ürün ve yeni ürünlerin üretim makinaları konusunda çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalar ile 2010-2014 yılları arasında Hazarfen Projesi kapsamında Türk Patent İstanbul birincisi olan firmamız, ürettiği Çevreci Market Poşeti projesi ile TÜBİTAK’tan destek ve teşekkür almıştır.

Ham Bez Çanta Fiyatları

Moda ile bütünleşen model; koton bez çanta kullandığı çantayı tarzı ile bütünleştirenlerin tercihi olmaktadır. Moda ile şekillenen çanta baskıları farklı temalar ve en çok çevre konusunu işlemektedir. Ham bez çanta üzerine yapılan renkli baskılar bu slogan ve temaları en güzel şekilde ifade etmektedir. Netpak Ambalaj olarak, müşterilerimizin kumaş tercihlerine göre yerinde üretim ile organik kumaş kullanabiliyor, bunu belgelendirebiliyoruz. Özellikle sosyal denetimler ve ürün belgelendirmesine verdiğimiz önem ile yüksek kalite standartlarında, onaylı üretim yapıyoruz.

Netpak Ambalaj, nonwoven (dokusuz örgüsüz kumaştan) ultrasonik kaynaklı üretim yönteminde uzmanlaşmıştır. Yüksek hızda ve standart kalitede üretim yöntemini geliştiren firmamız, ülkemizde ve yurt dışında birçok perakende zincirinin tedarikçisidir.

Ultrasonik Bez Poşet Fiyatları

Netpak Ambalaj ana üretim yöntemi, ultrasonik kaynak ile otomasyon üretimdir. Bu üretim tekniği, standart yüksek kalitede devamlı üretim imkanı vermektedir. Üretim teknolojimizi geliştiriken kullandığımız makina ve ekipmanları kendi bünyemizde tasarlamaktayız. Dışa bağımlı ambalaj makineleri kullanmak yerine firmamızın tercihi, kendi tasarladığı makinaları üreterek, ambalaj üretiminde kullanmaktır. Bu hedef çerçevesinde  teknik ekibimiz ve teknik bölümümüz şekillenmiştir.  Firmamız, Hazarfen Türk Patent 2010-2014 İstanbul Birincisi, Sanayi Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Ödülü, İstanbul Sanayi Odası Çevre Dostu Ürün ödüllerine sahiptir. Üretim ve üretim sonrası süreçlerini çevre dostu yürüten firmamız, hiçbir üretim fazlasını doğaya terk etmemektedir. Ofislerimizde ve fabrikamızda oluşan bütün geri dönüştürülebilen ürünler, sertifikalı dönüşüm tesislerine gönderilerek sürece geri kazandırılmaktadır. Kullandığımız alanlarda ışığı en iyi iletebilecek paneller tercih edilmiş ve gündüz ışıklandırması firmamızda asgari miktarda yapılmaktadır. Fabrikamız önü ve yan bahçemizde onlarca çeşit ağaç ve çam türü yetiştirmekte bakımını yapmaktayız.