Fuar Çantası Modelleri ve Fiyatları

Fuarlar hizmet verilen ve üretim yapılan sektördeki tanıtımlar anlamına gelmektedir. Ülkemizde de çok fazla yapılmakta olan fuarlara büyük bir önem verilmektedir. Katılımcıların sürekli arttığı ve tanıtım konusunda oldukça önemli bir fırsat olan fuarlar firmalar ve markalar için oldukça önemlidir. Ürünleri ve hizmetleri almak isteyen ve ilgi gösteren kişilerde fuarlara katılarak bilgi almaktadır. Birçok açıdan oldukça önemli olan fuarlarda tanıtım için çeşitli promosyonlar verilmektedir. Bunlar tanında tanıtım için Fuar Çantası ve broşürlerde dağıtılmaktadır.

Doğa Dostu Fuar Çantası Fiyatları

Tanıtımların etkili şekilde yapılması müşterilere ve hedef kitleye ulaşmak konusunda oldukça önemlidir. Fuarlarda aynı sektörde hizmet veren firmaların bir rekabeti bulunmaktadır. Bu rekabeti sorunsuz bir şekilde yaşamak ve başarı kazanmak için tanıtımların en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Bu konuda Fuar Çantası ve farklı materyaller ile tanıtımlar yapılabilmektedir.

  • Fuarlarda tanıtım yapılması ve insanlara etki edilmesi konusunda çantalar kullanılabilmektedir.
  • Bez ve koton çantalar ile doğaya saygılı bir mesajda verilebilmektedir.
  • Bu ürünler istenildiği şekillerde baskıların yapılması ile kişiselleştirilebilmektedir.
  • Fuarlarda tanıtım için bu çantalar çok fazla ilgi görmektedir.

Fuar Çantasında Bez Çanta Tercihleri

Fuarlarda tanıtımların yapılması konusunda ürünler ve hizmetlerin doğru ve etkili şekilde anlatılması gerekmektedir. Bunlar ile ilgi gösteren hedef kitleye en iyi hizmet ve üretimin yapıldığı anlatılabilmektedir. Ancak markanın ve firmanın tanıtımı konusunda promosyon ürünleri de verilebilmektedir. Bu promosyon ürünleri oldukça farklı şekillerde ve amaçlarda olabilmektedir. Bunlar içerisinde çok tercih edileni de Fuar Çantası olmaktadır. İnsanların birçok tanıtım broşürü ve promosyon ürünü alabildiği fuarlarda çantaların verilmesi oldukça önemli olabilmektedir. Tanıtım konusunda firmanın verdiği broşür ve ürünlerinde konulması için farklı boyutlarda çanta kullanılabilmektedir.

 Fuar Çantası Fiyatları

1.000 adet 30×40 ebat 80 gr/m2 Beyaz Kumaş Tek Renk Baskı 1.20 tl/adet ( Broşür Boyutlarına Uygun.)

1.000 adet 35×45+8 ebat Yan Körüklü  80gr/m2 Beyaz Tek Renk Baskı 1.30 tl/adet ( Çoklu Broşür Boyutlarına Uygun.)

1.000 adet 40×50+10 ebat Yan Körüklü 80gr/m2 Beyaz Tek Renk Baskı 1.50 tl/adet ( Çoklu Promosyon Taşıma Boyutlarına Uygun.)