Firma Profili

Netpak, Türkiye’de ambalaj sektörünün liderlerindendir ve kullandığı üretim teknolojilerinde patentlere sahiptir. Firmamız; çeşitli kuruluşların tanıtım faaliyetleri için Nonwoven, PP lamineli ve koton çantalar üretmektedir. Yerli ham madde kullanarak yüksek kaliteli ürünler üretmek için Netpak, seri imalat sisteminde ultrasonik kaynak teknolojisinden yararlanır.

Üretime başlayalı 30 yılı geride bırakan Netpak Ambalaj, çevre dostu ambalajlarda yoğunlaşmıştır. Ülkemizde binlerce kurumsal firmanın ambalaj tedarikçisi olan fimamız, ihracattada ülkemizin konusunda öncü ihracatçısıdır. Üretim hedefimiz devamlı yeniliktir. Bu bizim için standart bir yenilikçilik cümlesi değildir,  araştırmanın göstergesi patent konusunda,  İstanbul Birinciliği gibi gururlandırıcı derece ödüllerimiz arasında yer almaktadır. Firmamız, hijyenik, çevre dostu üretimi ile sağlık ve sosyal değerlere gösterdiği saygıdan ötürü tercih edilen bir tedarikçidir.

Netpak; ileri teknoloji, yenilikçi ürünler, araştırma ve geliştirme projelerine yatırım yapar. Firmamız, bilim önderliğinde işbirliği ve yeniliklerle müşterinin farklı ihtiyaçlarına özel himet hizmet ve en yüksek kalitede ürün sağlamaya adamıştır. Teslimat tarihleri ve asgari maliyet prensibi sayesinde bilhassa Avrupa ve Kuzey Afrika pazarında rekabetçi avantaja sahiptir.

netpak-fabrika

Firmamızın ismi Net ve Pak kelimlerinden oluşmuştur. Net, firmamızın açıklığı, ileri görüşü ve yenilikçiliğine işaret etmektedir. Pak, paketleme kelimesin kısaltması ve ince bir detay olarak Net ve Pak’ın ifade ettiği duruluğu birleştirmek için seçilmiştir.

“Efendiler, bizim çehremiz her zaman temiz ve pak idi ve daima temiz ve pak kalacaktır.”
M.Kemal ATATÜRK