Promosyon Bez Çanta

Hediye Kazanmak İçin Yapılan Alışverişler

Bazı mağazalar camlarını süsledikleri kampanyalar ile sizleri kendine çekmektedir. Örneğin 2 al bir öde kampanyalarında sizlere sunulan ürünlerin kalitesi düşüktür ve aslında 1 tanesine verdiğiniz fiyat iki tanesine ödediğiniz fiyatla hemen hemen aynıdır. Mağazaların camlarına yerleştirilen bu kampanyalar tamamen algısal bir yöneliştir. Sizleri kendine çekmek için psikolojinize yönelen mağaza vitrinleri maalesef ki kampanyanın cazip gelmesini sağlamak için de sizlere promosyon olarak sundukları ürünleri kullanışsız malzemelerden seçer. Oysa promosyon bez çanta aldığınız ürünlerle aynı kalitede üretilen ve tamamen sizin kişisel sembollerinize uygun olarak tasarlanan çantadır. Bu çantalar promosyon olmasının yanında uzun süre kullanım sunması ile de sizleri cezp edecektir.

Çanta Tasarlamak

Bez çantalar ile alışveriş kalitenizi arttırmak istiyorsanız mağazanıza uygun bir sembol ile kendinize ait çantanızı tasarlamanız mümkündür. Ya da çanta ile mağazanızın tanıtımını yapmak için bir promosyon bez çanta tasarlar ve müşterilerinize dağıtarak adınızı duyurmalarını sağlarsınız. Her iki durumda da çanta üzerindeki desenler ve mağaza adı sizin tasarlayacağınız bir hale gelmesi için site üzerindeki yönlendirmelerden yararlanılır. Sitemizde yer alan kendi çantanı tasarla butonuyla yalnızca toplu alımlardaki çantalarınızı değil, kişisel olarak kullanmak istediğiniz bez çantaları tasarlamak da mümkün olacaktır. Bunun için üzerine dilediğiniz deseni ya da yazıyı yazarak çantanızın kısa sürede hazırlanarak size gönderilmesi için ödemeyi gerçekleştirmeniz yeterlidir. Hatta seçilen çanta modelleri üzerinden farklı yazılar eklemek ya da desenleri değiştirmek de mümkün olacaktır.

Çanta Modellerine Göre Değişen Fiyatlar

Sitemiz üzerinden vereceğiniz her promosyon bez çanta modelleri hemen hemen aynı fiyatlardan sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Ama kişisel çantalarda bazen fiyatlar değişim gösterebilir. Örneğin astarlı çanta ile astarsız çanta fiyatları kesinlikle fark yaratacaktır. Buna bağlı olarak da tasarım çantaların diğer toptan çantalara göre biraz daha yüksek fiyatlı olması gayet doğaldır. Sitemizdeki bez çanta fiyatları piyasadaki en uygun fiyatlar olduğundan bize uğramadan bez çanta satın almayın. Alınan ürün sayısının sınırlaması olmadığı için dilediğiniz kadar çanta alacak ya da az çanta alacaksanız bir sınırı tamamlamak zorunda kalmayacaksınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir